Denný tábor Leto v múzeu

Deti, poďte s nami stráviť Leto v múzeu!

Na základe veľkého záujmu zo strany detí a ich rodičov sme pre Vás aj tento rok pripravili denný tábor s názvom Leto v múzeu.

letak_tabor_web

Odborný tím múzejných pedagógov vymyslel  v termínoch 17. 7. – 21. 7. 2017 a 14. 8. – 18. 8. 2017 týždeň plný zábavy, hier, ale i vzdelávania, tvorivých dielní a objavovania nových vecí.  Denný tábor Leto  v múzeu prináša pestrý program na každý jeden deň.
V prípade záujmu o zaradenie Vášho dieťaťa do tábora Vás prosíme o preštudovanie Pokynov k dennému táboru a postupujte podľa inštrukcií.
Nakoľko je počet detí v rámci týždňového turnusu obmedzený, odporúčame si rezervovať miesto pre Vaše dieťa čo najskôr.
Informácie získate na telefónnych číslach +421 918 899 421, +421 899 432 alebo e-mailových adresách: jana.odrobinakova@muzeumsnp.sk a lucia.sotakova@muzeumsnp.sk.
Tešíme sa na Vaše ratolesti.

Dokumenty na stiahnutie, naštudovanie a vyplnenie:
Pokyny k dennému táboru Leto v múzeu
Prehlásenie rodiča o informovanom súhlase s účasťou dieťaťa na dennom tábore
Potvrdenie + Vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa