S MÚZPASom v lete do múzeí a galérií v Banskej Bystrici!

Spoznajte múzeá a galériu v Banskej Bystrici s novinkou tohtoročnej turistickej sezóny: MÚZPASom, ktorý sa od 1. 6. – 30. 9. 2021 môže stať aj Vašou vstupenkou za kultúrou a zážitkami v 4 múzeách a 1 galérii!

Za zvýhodnenú cenu 10 € Vám otvorí dvere do Stredoslovenská galéria / Central Slovakian Gallery, Stredoslovenské múzeum, Poštové múzeum, Slovenské múzeum máp a samozrejme ku nám.

S MÚZPASom navštívite svet, v ktorom bol bronz viac ako zlato a v ktorom vládla sila zbraní, vytvoríte si vlastnú krajinu z piesku a zahráte sa na kartografa, dozviete sa zaujímavosti o “zúbkovaných“ pokladoch, ocitnete sa priamo vo vojnových zákopoch alebo si urobíte piknik v záhrade vily, v ktorej visí originál diela Trh v Banskej Bystrici.

MÚZPAS vznikol vďaka spolupráci Banskobystrický samosprávny kraj, Central Slovakia a Mesto Banská Bystrica!

Kúpite na pokladni v Pamätníku SNP a v každom zapojenom múzeu a galérii!

MuzPas-IG-POST-B